Far Temizliği ve Far Ayarı

Far Temizliği ve Far Ayarı

Yakın zamanda yapılan bir araştırma, yoldaki araçların çoğunun kirli ve/veya yanlış ayarlanmış farlara sahip olduğunu gösterdi. Bu, gece görünürlüğünü %50'ye kadar azaltabilir. Gazı doldurduğunuzda, temiz tutmak için farlarınızı ve ön camınızı silmekten zarar gelmez.


Hiç başkasının farlarıyla kör oldunuz mu veya kendi farlarınızın doğrudan önünüzdeki yolda parlamadığını fark ettiniz mi? Tüm görebildiğiniz yolun kenarıysa veya karşıdan gelen sürücüler size sürekli ışıklarını yakıp söndürüyorsa, büyük olasılıkla farlarınız yanlış hizalanmıştır.


Far restorasyonu neden önemlidir:  Farlar yanabilir veya kararabilir. Diğer ampuller gibi değiştirilmeleri gerekir. Bulanık veya sararmış far camları, ampul yeni olsa bile farlarınızın kullanışlılığını önemli ölçüde azaltabilir. 


Bir far restorasyonu, farlarınızın yeni gibi parlamasını sağlayarak farlarınızın ömrünü uzatabilir ve görünürlüğü iyileştirebilir. Bazı durumlarda, basit bir restorasyon prosedürü mali açıdan çok daha uygun olabilir. 


Far temizliği ve tüm ayarlarının kalıcı olarak ayarlanması için Karaca oto elektrik Murat ustaya gelin tüm işlemlerinizi siz çayınızı içerken yapalım sizi uğurlayalım. İletişim menüsünden konum adresimize tıklayarak bize kolayce ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (1)

  • image
    Ediz

    2023-06-17 14:13:45

    İnternet üzerinden bulup gittim gerçekten temiz işçilik ve uygun fiyatlar ile çalışıyorlar özelik ile nurettin usta ve murat usta işlerinde ehli ve çok başarılılar Not: çay ve kahve ücretsiz :))))

Yorum Yazın