Oto Kalorifer Tamiri ve Petek Temizliği

Oto Kalorifer Tamiri ve Petek Temizliği

İster yazın sıcağı, ister kışın dondurucu soğuğu olsun, aracınızın klima ve ısıtma sisteminin düzgün çalışıyor olması, konforlu bir sürüş yapabilmeniz için önemlidir. Hava ne kadar sert olursa olsun, Karaca Oto Elektrik Murat Usta ya uğrayın bu konuda uzman ustalarımız aracınızın tüm klima ve kalorifer sistemlerini kontrol ettirin. 


Standart testler ve teşhislerden onarımlara kadar, aracınızın her zaman rahat olmasını sağlayacağız. Klima veya ısıtma sisteminiz çalışmakta zorlanıyorsa veya hiç çalışmıyorsa, sorunu görmezden gelmeyin. Karaca Oto Elektrik Murat Usta uğrayın detaylı analiz yaptırın.


Aracınızın klima ve ısıtma sisteminin arızalı olabileceğini düşünüyorsanız, sunacağımız en yaygın hizmetlerden bir kaçı şöyle:


Kapsamlı bir teşhis gerçekleştirecek ve size size detaylaı bir tamirat raporu sunacağız.

Gevşek klima göstergelerini bağlayacağız ve sıcaklığı doğruluk açısından test edeceğiz.


Havanın doğru şekilde üflendiğinden emin olmak için mevcut hava basıncını kontrol edebiliriz. 


Her şeyin iyi çalışır durumda olduğundan emin olmak için tüm kayışları, valfleri, fanları ve kabin filtrelerini kontrol edeceğiz.


Ayrıca soruna neden olabilecek herhangi bir sızıntı olup olmadığını da kontrol edeceğiz.


Arabanızdaki klima sistemi, yüksek ve alçak taraflar olarak bilinen iki ana kısma ayrılmıştır. Kompresör, soğutucu akışkanı sistem içinde hareket ettirmek için bir pompa gibi çalışır ve bu da sizi serin tutmaya yardımcı olur. Genleşme valfi adı verilen bir parça akışı kısıtlayarak soğutucu akışkanın basıncını ve sıcaklığını düşürür. Isıtma sistemi de sızdırmaz ve tıkanmayan vanalara dayandığından düzenli bakıma ihtiyaç duyar. 


Deneyimli tamircilerimiz, tüm marka ve modellerdeki arızaların nasıl giderileceğini bilir, böylece aracınız optimum kapasitede çalışır ve siz yazın güzel ve serin, kışın ise sıcacık kalırsınız. Web sitemiz üzerinden RANDEVU AL butonuna tıklayarak formu doldurun ve bir randevu oluşturun.

Yorumlar (3)

 • image
  Ali Kınacı

  2022-12-28 17:24:54

  Audi A4 Aracımı çoğu ustaya götürdüm bir aydır gitmediğim yer kalmadı. Petek değişecek tıkalı denildii.Murat ustataya geldiğim dee gögüs sökülecek ve işçiliği hassas uzun olduğunuu ilk öncee bi temizleyelimm olmazsaa değişirr dedi vee iki defa yıkadıı şu an sıfır ayarında ısınmaktaa ellerine sağlık çok memnunum murat abi

 • image
  Yusuf akyıldız

  2022-12-28 17:19:46

  Aracımı çoğu ustaya götürdüm 1.5 aydır gitmediğim usta kalmamıştı Murat usta buldu çok teşekkür ederim

 • image
  Ertugrul Gökalp

  2022-01-26 11:51:17

  2009 MODEL HYUNDAİ GETZ ARACIMIN ARIZASINI ÇOĞU USTA BULANAMADI FAKAT MURAT USTA İLE NURETTIN USTA BULDU ÇOK MEMNUN KALDIM HER İKİSİNEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Yorum Yazın