Oto Klima Tamiri ve Gaz Dolumu

Oto Klima Tamiri ve Gaz Dolumu

Arızalı bir klima sistemi aracınızın yakıt ekonomisine müdahale edebilir. Günümüz araçlarındaki modern Klima sistemlerinin bileşenleri düzenli bakım ve servis gerektirir. Ve bazı riskli unsurlar içeren karmaşık bir sistem olduğundan, yalnızca uzmanlar tarafından ele alınmalıdır.


ARABA KLİMA BAKIMINI ÖNEMLİ YAPAN NEDİR?


Klima sistemleri, sürekli çalışan hatalara ve arızalara eğilimlidir. Zamanla, hatlardan az miktarda soğutucu sızıntısı olması, klima performansının düşmesine neden olur. Hortum boruları gibi parçalar tıkanabilir veya sızıntı yapmaya başlayabilir ve bu da aracın diğer çalışan parçalarına müdahale edebilir. Ayrıca, klimanın gazı bitebilir ve aniden soğumayı durdurabilir. Bu, bakımın yanı sıra aracınız için düzenli klima gaz dolum hizmetlerini önemli hale getirir.


Aşağıdaki göstergelere dikkat etmeniz gerekir:


Klimanın soğutma veya ısıtma kapasitesi önemli ölçüde azaldıysa.

Üflenen havanın doğal olmayan bir kokusu vardır.

Buz çözücü çalışmayı durdurdu veya daha yavaş çalışıyor.

Maksimum ayarlarda bile hava akışı daha yavaş görünüyor.

Klima sistemi rölantide çalışmakta zorlanıyor ve sadece araç çalışırken çalışıyormuş gibi görünüyor.


Yukarıdaki belirttiğimiz olası klima sorunları için Karaca oto elektrik Murat usta olarak arabanızı sizden daha iyi tanıyan, yüksek eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekibimiz var. Garantili işçilik sunarak aracınızın bu tür sorunlarını çözüyoruz. Bize ulaşmak için sitemizin iletişim sayfasından faydalanabilirsiniz.


Yorumlar (0)

Yorum Yazın